2016

 

272 týmů z 18 zemí

Austrálie, Bělorusko, Česká Republika, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko,  Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina 

 

 

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Floorball Köniz SUI
3.-4. Technology Florbal MB CZE
  IBK Dalen SWE

 

Ženy Elita    
1. SB Pro FIN
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. Herbadent Praha 11 SJM CZE
  Wizards Bern Burgdorf SUI

 

Muži Pro    
1. Sokol Pardubice CZE
2. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava CZE
3.-4. Floorball Köniz U21 SUI
  RIG Umeå IBF SWE

 

Muži    
1. Tatran Střešovice CZE
2. Florbal Ústí CZE
3.-4. Rheintal Gators SUI
  Fousek Team FIN

 

Ženy    
1. Hagfors IF Ungdom SWE
2. Tatran Omlux Střešovice CZE
3.-4. Florbalová akademie MB CZE
  Elite Praha CZE

 

Junioři    
1. Technology Florbal MB CZE
2. Bombarďáci SVK
3.-4. BJSS Bauska LAT
  Florbal Chodov CZE

2015

 

265 týmů z 19 zemí

Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko,  Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie

 

 

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Floorball Köniz SUI
3.-4. Technology Florbal MB CZE
  IBK Dalen SWE

 

Ženy Elita    
1. SB Pro FIN
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. Herbadent Praha 11 SJM CZE
  Wizards Bern Burgdorf SUI

 

Muži Pro    
1. Sokol Pardubice CZE
2. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava CZE
3.-4. Floorball Köniz U21 SUI
  RIG Umeå IBF SWE

 

Muži    
1. Tatran Střešovice CZE
2. Florbal Ústí CZE
3.-4. Rheintal Gators SUI
  Fousek Team FIN

 

Ženy    
1. Hagfors IF Ungdom SWE
2. Tatran Omlux Střešovice CZE
3.-4. Florbalová akademie MB CZE
  Elite Praha CZE

 

Junioři    
1. Technology Florbal MB CZE
2. Bombarďáci SVK
3.-4. BJSS Bauska LAT
  Florbal Chodov CZE

2014

 

269 týmů z 21 zemí

Belgie, Česká Republika, Estonsko, Finsko, Francie, Itálie, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie

Muži Elita    
1. IBF Falun SWE
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. Tatran Omlux Střešovice CZE
  SV Wiler-Ersigen SUI

 

Ženy Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. IBK Dalen SWE
3.-4. 1. SC SSK Vítkovice CZE
  Slovensko SVK

 

Muži Pro    
1. Czech Republic U19 CZE
2. Sokol Pardubice CZE
3.-4. FBC Start98 Kunratice CZE
  Hattrick Brno CZE

 

Muži    
1. 1.MVIL Ostrava CZE
2. SKV CZE
3.-4. TJ Znojmo CZE
  1. SC SSK Vítkovice CZE

 

Ženy    
1. KAIS Mora UIF SWE
2. Elite Praha Youngsters CZE
3.-4. HUKU FIN
  Slavia VŠ Plzeň CZE

 

Junioři    
1. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava CZE
2. AC Sparta Praha B CZE
3.-4. Hagfors IBS White SWE
  BILLY BOY Mladá Boleslav CZE
 

 

2013

 

269 týmů z 18 zemí

Belgie, Česká Republika, Estonsko, Finsko, Francie, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina

Muži Elita    
1. IBK Dalen SWE
2. SV Wiler-Ersigen SUI
3.-4. TJ JM Pedro Perez Chodov CZE
  Tatran Techtex Střešovice CZE

 

Ženy Elita    
1. Pixbo Wallenstam SWE
2. SB-Pro FIN
3.-4. FbŠ "pipni.cz" Bohemians CZE
  RIG Umea IBF SWE

 

Muži Pro    
1. FbŠ Bohemians CZE
2. Team Thoréngruppen SK SWE
3.-4. intelligence Bulldogs Brno CZE
  Sokol Pardubice CZE

 

Muži    
1. TJ Sokol Královské Vinohrady CZE
2. BILLY BOY Mladá Boleslav CZE
3.-4. Roke IKB SWE
  KamuGang FIN

 

Ženy    
1. KAIS Mora UIF SWE
2. Elite Praha Youngsters CZE
3.-4. Herbadent B CZE
  Kungsangens IF SWE

 

Junioři    
1. FBC ČPP Software Ostrava CZE
2. fbs Bohemians DDM Praha 7 CZE
3.-4. Hagfors IBS Red SWE
  Tatran Střešovice white CZE
 

 

2012

 

258 týmů z 18 zemí

Bělorusko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. SV Wiler-Ersigen SUI
3.-4. IBF Falun SWE
  IBK Dalen SWE

 

Ženy Elita    
1. Herbadent SJM Praha 11 CZE
2. IBK Dalen SWE
3.-4. Pixbo Wallenstam IBK SWE
  UHC Dietlikon SUI

 

Muži    
1. RIG Umea IBF yellow SWE
2. FBC Kladno CZE
3.-4. Proflorbal.cz SSK Future CZE
  FBC Liberec CZE

 

Ženy    
1. Elite Praha CZE
2. EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice CZE
3.-4. Herbadent b CZE
  FBŠ AL INVEST Jihlava CZE

 

Junioři    
1. BILLY BOY Mladá Boleslav CZE
2. Sokol Pardubice CZE
3.-4. X3m team SSK Future CZE
  Intelligence Bulldogs Brno CZE
 

 

2011

 

252 týmů ze 16 zemí

Česká republika, Dánsko, Finsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie

Muži Elita    
1. IBK Dalen SWE
2. 1. SC SSK Vítkovice CZE
3.-4. Unihockey Tigers Langnau SUI
  Tatran Omlux Střešovice CZE

 

Ženy Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. IBK Dalen SWE
3.-4. Herbadent SJM Praha 11 CZE
  Piranha Chur SUI

 

Muži    
1. AC Sparta Praha CZE
2. FB Topgrandma FIN
3.-4. Taby FC SWE
  FbŠ Bohemians CZE

 

Ženy    
1. Chuchichaschitli SWE
2. Elite Praha CZE
3.-4. KAIS Mora IF SWE
  FBŠ Bohemians ženy B CZE

 

Junioři    
1. FBC ČPP Remedicum Ostrava CZE
2. x3m team SSK Future CZE
3.-4. Bulldogs Brno CZE
  Billy Boy Mladá Boleslav CZE
 

 

2010

 

244 družstev ze 16 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. IK Sirius IBK SWE
3.-4. IBK Dalen  SWE
  IBF Falun SWE

 

Ženy Elita    
1. Herbadent SJM CZE
2. IBK Dalen SWE
3.-4. 1. SC SSK Vítkovice RUS
  Red-Ants Rychenberg Winterthur SUI

 

Muži    
1. Tatran Střešovice CZE
2. Pensseli Sedat FIN
3.-4. FBC Kladno CZE
  FbŠ Bohemians CZE

 

Ženy    
1. Cerna Hora FIN
2. Děkanka CZE
3.-4. FBŠ Jihlava CZE
  Herbadent SJM CZE

 

Junioři    
1. x3m team SSK Future CZE
2. 1. SC SSK Vítkovice CZE
3.-4. Tatran Střešovice CZE
  Bulldogs Brno CZE
 

 

2009

 

244 družstev ze 16 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. IBK Dalen SWE
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. Caperio Taby FC SWE
  Tatran Střešovice CZE

 

Ženy Elita    
1. Herbadent Tigers SJM CZE
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. Nauka RUS
  Red-Ants Rychenberg Winterthur SUI

 

Muži    
1. SBS Kings FIN
2. AC Sparta Praha CZE
3.-4. Panthers Otrokovice CZE
  Chateau de Höpöhöpö FIN

 

Ženy    
1. Cerna Hora FIN
2. Big Mama A.C. FIN
3.-4. Panthers Otrokovice CZE
  FBI Tullinge Black SWE

 

Junioři    
1. x3m team SSK Future CZE
2. Hagunda IF WaterBuffalos SWE
3.-4. Tatran Střešovice red CZE
  FbŠ Bohemians CZE
 

 

2008

 

242 družstev z 18 zemí

Austrálie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. IK Sirius IBK SWE
2. Tatran Střešovice CZE
3.-4. IBK Dalen SWE
  Tigers Langnau SUI

 

Muži    
1. Château de Höpöhöpö FIN
2. SC Hattrick Brno FBŠ CZE
3.-4. FbO Florko Košice SVK
  C.S.K.A. Hlásná Třebáň CZE

 

Ženy Elita    
1. Děkanka Praha CZE
2. EVVA FbŠ Bohemians CZE
3.-4. 1. SC SSK Vítkovice CZE
     

 

Ženy    
1. Elite Praha CZE
2. FC Reilukerho FIN
3.-4. Rigas Lauvas LAT
  TJ MEZ Vsetín CZE

 

Junioři    
1. SSK Future CZE
2. FBC Pepino Ostrava CZE
3.-4. Oilers DreamTeam FIN
  Wizards DDM Praha 10 CZE
 

 

2007

 

224 družstev z 19 zemí

Austrálie, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Kanada, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, USA

Muži Elita    
1. SalibanbandySeura Viikingit FIN
2. IBK Dalen SWE
3.-4. SV Wiler Ersigen SUI
  Tapanilan Era FIN

 

Muži    
1. Sokol Pardubice CZE
2. Floorball Savo FIN
3.-4. Tatran Střešovice CZE
  TJ Sokol Královské Vinohrady CZE

 

Ženy Elita    
1. Děkanka CZE
2. TJ JM Chodov CZE
3.-4. FbŠ EVVA Bohemians CZE
  Zug United SUI

 

Ženy    
1. Sagene Ladies NOR
2. Latvijas Avize LAT
3.-4. 1. FBC Elite Praha CZE
  SSK Future CZE

 

Junioři    
1. FBC Pepino Ostrava CZE
2. 1. SC SSK Vítkovice CZE
3.-4. Tatran Střešovice CZE
  Torpedo Pegres Havířov CZE
 

 

2006

 

213 družstev z 18 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Kanada, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Espoon Oilers FIN
3.-4. Finnsta IBK FIN
  SV Wiler-Ersigen SUI

 

Muži    
1. FBC Liberec CZE
2. TJ Znojmo CZE
3.-4. Sokol Pardubice CZE
  Puuhapussi FIN

 

Ženy Elita    
1. Triggers CON INVEST CZE
2. Zug United SUI
3.-4. Era III FIN
  EVVK FIN

 

Ženy    
1. Sagene Ladies NOR
2. Lauku Avize LAT
3.-4. Koko FIN
  Pristi Stanice FIN

 

Junioři    
1. Tatran Střešovice CZE
2. Bulldogs Brno CZE
3.-4. South Coast Stars FIN
  1. SC SSK Vítkovice CZE
 

 

2005

 

215 družstev ze 16 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Kanada, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. IBK Dalen SWE
2. SV Wiler-Ersigen SUI
3.-4. Finnsta IBK FIN
  HC Rychenberg Winterthur SUI

 

Muži    
1. SK Cesis/Lekrings LAT
2. GAIK Vasby IB SWE
3.-4. TJ JM Chodov CZE
  Strovelstorp IBK SWE

 

Ženy Elita    
1. Galna Finnar FIN
2. Tatran Střešovice CZE
3.-4. UHC Zuger Highlands SUI
  FBŠ Bohemians EVVA CZE

 

Ženy    
1. Koo-Vee FIN
2. TJ JM Chodov CZE
3.-4. VSK Medik-Ovocné Báze CZE
  Flob I. FIN

 

Junioři    
1. SSK Future CZE
2. AC Haki FIN
3.-4. Bulldogs Brno CZE
  Torpedo Pegres Havířov CZE
 

 

2004

 

221 družstev z 18 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Balrog Oilers SWE
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3. Finnsta IBK FIN

 

Muži    
1. Rubene LAT
2. FBK Sokol Mladá Boleslav CZE
3. TJ Znojmo CZE

 

Ženy    
1. Tatran Techtex Střešovice CZE
2. Tapanilan Era FIN
3. FBC Liberec CZE

 

Junioři    
1. Tapanilan Era FIN
2. Bulldogs Brno CZE
3. SC Hattrick Brno CZE
 

 

2003

 

190 družstev ze 20 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Kanada, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Finnsta IBK FIN
3. Balrog Oilers SWE

 

Muži    
1. 1. FB Topgrandma FIN
2. LT Kings FIN
3. UHC Gruenenmatt SUI

 

Ženy    
1. Balrog Oilers SWE
2. FBC Liberec CZE
3. UHC Zuger Highlands SUI

 

Junioři    
1. SSK Future Exel CZE
2. GAIK Vasby IB SWE
3. FBC Pepino Ostrava CZE
 

 

2002

 

186 družstev ze 16 zemí

Česká republika, Dánsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Finnsta IBK FIN
3. Pegres Havířov CZE

 

Muži    
1. Roke IBK SWE
2. SK Jihlava CZE
3. UHC Waldkirch-ST. Gallen SUI

 

Ženy    
1. Husqvarna IK SWE
2. Rigas Lauvas LAT
3. Tatran Střešovice CZE

 

Junioři    
1. SSK Future Exel CZE
2. 1.SC SSK Vítkovice CZE
3. Frosta IBK SWE
 

 

2001

 

167 družstev z 18 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Pixbo Wallenstam IBK SWE
2. Haninge IB SWE
3. Tatran Střešovice CZE

 

Muži    
1. SSK Future CZE
2. Roke IBK SWE
3. Hemohes FIN

 

Ženy    
1. UHC Bern OST SUI
2. 1.HFK Děkanka Inservis CZE
3. Lauku Avize LAT

 

Junioři    
1. Frosta IBF SWE
2. SSK Future CZE
3. Pegres Havířov CZE
 

 

2000

 

146 družstev ze 14 zemí

Česká republika, Dánsko, Finsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. Helsinki IFK FIN
2. NB-87 SWE
3. Tatran Střešovice CZE

 

Muži    
1. Roke IBK SWE
2. UHC Winterthur UN. SUI
3. Akcent Sparta CZE

 

Ženy    
1. SSV FIN
2. UHC Bern OST SUI
3. UHC Dietlikon SUI

 

Junioři    
1. SSK Future CZE
2. Roke IBK SWE
3. Sparta Praha CZE
 

 

1999

 

139 družstev ze 16 zemí

Česká republika, Belgie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Tatran Střešovice CZE
2. 1. SC SSK Vítkovice CZE
3. Hornets Bulach SUI

 

Muži    
1. Kirkkonummi Rangers FIN
2. FBT Praha CZE
3. Karuselli FIN

 

Ženy    
1. Vika Niznyj Novgorod RUS
2. Tatran Střešovice CZE
3. UHC Dietlikon SUI

 

Junioři    
1. Niznyj Novgorod RUS
2. SSK Future CZE
3. Tatran Střešovice CZE
 

 

1998

 

87 družstev z 12 zemí

Česká republika, Estonsko, Finsko, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. FBC Ostrava CZE
2. Tatran Střešovice CZE
3. Pixbo IBK SWE

 

Muži    
1. Team 88 Konolfingen SUI
2. Roke IBK SWE
3. Torpédo Havířov CZE

 

CZE

 

Ženy    
1. Jona-Uznach Flames SUI
2. Vika Nizhny Novgorod RUS
3. AC Sparta Praha C.I.E.B.

 

Junioři    
1. Storvreta IK I. SWE
2. Ladia Nizhny Novgorod RUS
3. Storvreta IK II. SWE
 

 

1997

 

130 družstev ze 14 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Muži Elita    
1. Formudden SWE
2. NK Kamomil FIN
3. Pixbo IBK SWE

 

Muži    
1. IBK Succe SWE
2. Formudden IB SWE
3. Kirkkonummi Rangers FIN

 

Ženy    
1. Tatran Střešovice CZE
2. Vetluga RUS
3. HC Rychenberg Winterthur SUI

 

Junioři    
1. Baldersnas IK SWE
2. Kerevan Kisa-Veikot FIN
3. IBK Kristinehamn Eagles SWE
 

 

1996

 

103 družstev z 11 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina

Muži Elita    
1. Pixbo IBK SWE
2. 1. SC SSK Vítkovice CZE
3. Tatran Střešovice CZE

 

Muži    
1. Kirkkonummi Rangers FIN
2. Pixbo IBK SWE
3. Habo IBK SWE

 

Ženy    
1. HC Rychenberg Winterthur SUI
2. Vika Niznyj Novgorod RUS
3. UHC Crocodiles Kusnacht SUI
 

 

1995

 

79 družstev z 11 zemí

Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Německo, Norsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko

Muži Elita    
1. Formundden SWE
2. NB-87 SWE
3. UHC Hornets Bulach SUI

 

Muži    
1. Challengers-93 FIN
2. Team 88 Konolfingen SUI
3. FK Třeboň CZE

 

Ženy    
1. HC Rychenberg Winterthur SUI
2. Vika Niznyj Novgorod RUS
3. Keno FIN
 

 

1994

 

77 družstev z 10 zemí

Česká republika, Dánsko, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko

Muži    
1. Sjostad IF SWE
2. Pixbo SK SWE
3. Hakanstorp IBK SWE

 

Ženy    
1. Sjostad IF SWE
2. Vika Niznyj Novgorod RUS
3. Tatran Střešovice CZE

 

1993

 

43 družstev z 5 zemí

Česká republika, Německo, Rusko, Švédsko, Švýcarsko

Muži    
1. Iksu IB SWE
2. Hakanstorp IBK SWE
3. Grabo IBK/Holana BK SWE

 

Ženy    
1. Kristineberg AIS SWE
2. Orebro SK SWE
3. Robershojd BK/Karlskoga IF SWE