25. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FLORBALOVÉHO TURNAJE

10. 8. 2017 - 13. 8. 2017

Organizuje:

Registrace

Družstva se mohou zaregistrovat pouze prostřednictvím on-line formuláře.
Registrace je platná až připsáním registračního poplatku na účet turnaje.

 

Celkový počet družstev je omezen!! Pořadatel si vyhrazuje právo změny kvalifikačních limitů v jednotlivých kategoriích.

Rozhodčí

Utkání budou řídit prvotřídní rozhodčí z Finska, Švédska, Švýcarska, České republiky, případně dalších zemí.

Systém turnaje

Týmy jsou rozděleny do základních skupin po čtyřech nebo pěti týmech. Do play off postupují po základní skupině všechny týmy. Pořadí po základní skupině rozhoduje o soupeři v play off, které pokračuje vyřazovacím způsobem.

Rozpis utkání

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V tomto případě budou informováni všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká. Vedoucí družstva je ve vlastním zájmu povinen do týmové registrace na interetu uvést a aktualizovat funkční spojení na zodpovědnou osobu v době konání turnaje.

Ocenění

Pro nejlepší tři družstva v každé kategorii - poháry, diplomy a medaile.

Předzápasová příprava

Rozcvičení před utkáním nemůže probíhat na hřišti (kromě finálových utkání), ale pouze mimo halu nebo v přilehlých prostorách.

Šatny

Vzhledem k omezenému počtu šaten ve všech halách budou tyto používány pouze jako průchozí. Po převlečení před utkáním je nutné, aby tým odnesl všechny osobní věci v taškách na hřiště. Po utkání může být přidělena jiná šatna.Pořadatel neručí za ztráty osobních věcí v průběhu celého turnaje.

Pojištění hráčů

Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.