Síň slávy

Náš turnaj má své legendy, které zde zanechaly svou nesmazatelnou stopu. Tato stránka je výčtem florbalových hvězd, které zazářily na Czech Open.

Období 1993 - 2015

Kategorie muži elita

ROK

NEJLEPŠÍ HRÁČ

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ

NEJLEPŠÍ STŘELEC

1993 Patrik Wiktorsson Richard Zeleň Patrik Wiktorsson
  Vellinge IBK Grabo IB Vellinge IBK
1994 Klas Karlsson Stefan Mattsson Peter Larsens
  Sjostad IF Sjostad IF Hakanstorp IBK
1995 Jonas Eriksson Michael Enquist Fogelberg Thomas
  Basel Magic NB-87 Fornudden IB
1996 Robert Bodén Daniel Grečmal Magnus Augustsson
  Pixbo IBK 1.SC SSK Vítkovice Pixbo IBK
1997 Marcus Engberg Jimmy Hellquist Robert Teliki
  BK Kamomil BK Kamomil Fornudden IB
1998 Radek Sikora Jan Maceček Pierre Fredriksson
  FBC Ostrava FBC Ostrava Pixbo IBK
1999 Daniel Folta Petr Pajer Radim Cepek
  Hornets Bülach Tatran Střešovice Tatran Střešovice
2000 Markus Hutimo Tomáš Kafka David Dočekal
  Helsinki IFK Tatran Střešovice TJ Mentos Chodov
2001 Jonathan Kronstrand Joakim Agren Jerker Lundgren
  Haninge IB Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK
2002 Henrik Qvist Markus Suntila Niklas Jihde
  Pixbo Wallenstam IBK Finnsta IBK Pixbo Wallenstam IBK
2003 Vesa Punkari Markus Suntila Henrik Kronholm
  Finnsta IBK Finnsta IBK Pixbo Wallenstam IBK
2004 Henrik Quist Henri Toivoniemi Fredrik Nyth
  Pixbo Wallenstam IBK Finnsta IBK Pixbo Wallenstam IBK
2005 Andreas Carlbom Patrik Jansson Matthias Hofbauer
  IBK Dalen IBK Dalen SV Wiler Ersigen
2006 Daniel Johansson Pekka Nieminen Santu Manner
  Pixbo Wallenstam IBK Espoon Oilers Finnsta IBK
2007 Tero Tiitu Tomi Lotjonen Jani Kukkola/ SSV
  SSV SSV Santtu Manner/ SSV
2008 Milan Fridrich Tomas Ahrberg Simon Stucki
  Tatran Střešovice IK Sirius IBK Tigers Langnau
2009 Robin Nilsberth Christoffer Axelsson Isaac Rosén
  IBK Dalen Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK
2010 Martin Östholm Jon Hedlund Billy Nilsson/IK Sirius IBK
  Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK Johan Eriksson/IK Sirius IBK
2011 Martin Tokoš Fredrik Hörnkvist Peder Boden
  1. SC WOOW Vítkovice IBK Dalen IBK Dalen
2012 Daniel Calebsson Daniel Streit Patrik Malström
  Pixbo Wallenstam IBK SV Wiler-Ersigen Pixbo Wallenstam IBK
2013 Milan Tomašík Samuel Zimmermann Johan Eriksson
  IBK Dalen SV Wiler-Ersigen IBK Dalen
2014 Rasmus Enström Jon Hedlund Alexander Galante-Carlström
  IBF Falun Pixbo Wallenstam IBK IBF Falun
2015 Patrik Malmström David Rytych Manuel Maurer
  Pixbo Wallenstam IBK Technology Florbal MB Floorball Köniz

 

Kategorie ženy elita

ROK

NEJLEPŠÍ HRÁČKA

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘKA

NEJLEPŠÍ STŘELKYNĚ

1993 Christina Brygt Monica Rothman Maria Olsson
  Kristineberg AIS Kristineberg AIS Orebro SK
1994 Janna Veselova Ylva Peterson Ann-Marie Karpinen
  Vika Nizhyj Novgorod Sjostad IF Sjostad IF
1995 Monika Minder Sveta Tihomirova Outi Ahti
  Rychenberg Winterthur Vika Nizhyj Novgorod Keno
1996 Janna Veselova Andrea Burri Susan Brunner/HCR
  Vika Nizhyj Novgorod HC Rychenberg Winterthur Barbora Bauman/Kusnacht
1997 Marina Ryjova Dita Ackrmanová Markéta Šteglová
  Vetluga Tatran Střešovice Tatran Střešovice
1998 Olga Skvorstova Caroline Widmer Elena Mouravieva
  Vika Nizhyj Novgorod Jona-Uznach Flames Vika Nizhyj Novgorod
1999 Lioubov Serebriakova Marie Jestříbková Monika Fritsche
  Vika Nizhyj Novgorod Tatran Střešovice UHC Dietlikon
2000 Petra Kathmann Pietiicainen Laura Maarit Juvonen
  UHC Bern Ost SSV Kerevankisa_Veikot
2001 Nicole Spiche Šárka Horáková Ilona Novotná
  UHC Bern Ost 1. HFK Děkanka 1. HFK Děkanka
2002 Karolína Šatalíková Therese Andersson Liene Adamane
  Tatran Střešovice II Husqvarna IK Lauka Avize
2003 Amanda Wendelstig Zdenka Chybová Liene Adamache
  Balrog Oilers IK FBC Liberec Lauka Avize
2004 Ilona Novotná Laura Welin Bočanová Kamila
  Tatran Střešovice Tapanilan Era FBŠ Praha
2005 Outi Alakurtti Sofia Kokkonen Hana Kalousová
  Galna Finnar Galna Finnar Tatran Střešovice
2006 Marion Rittmeyer Hana Váňová Diana Brennerová
  Zug United Triggers Con Invest Triggers Con Invest
2007 Ilona Novotná Šárka Horáková Jana Drbohlavová/Děkanka
  Děkanka TJ JM Chodov Dana Nesmerakova/Zug United
2008 Klára Rozumová Daniela Kreisingerová Dominika Šteglová
  Děkanka Praha EVVA FbŠ Bohemians Děkanka Praha
2009 Kristýna Jílková Mikaela Johansson Johanna Dahlin
  Herbadent SJM Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK
2010 Dominika Šteglová Malin Marklund Theres Persson
  Herbadent SJM IBK Dalen Pixbo Wallenstam IBK
2011 Isabell Larson Sara Hjorting Sara Helin
  IBK Dalen Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK
2012 Katarina Bjuhr Lateřina Honkýšová Tereza Urbánková
  IBK Dalen Herbaden SJM Praha 11 Herbadent SJM Praha 11
2013 Elina Kujala Sara Hjorting Sara Helin
  SB-Pro Pixbo Wallenstam IBK Pixbo Wallenstam IBK
2014 Cecilia Habib West Linnea Jonsson Paulína Hudáková
  Pixbo Wallenstam IBK IBK Dalen Slovensko
2015 Elina Kujala Tiltu Siltanen Sara Helin
  SB Pro SB Pro Pixbo Wallenstam IBK